Vítejte v pelechu vlčácké smečky z Petřin. V tuto chvíli bohužel nováčky nepřijímáme a v dohledné době přijímat nebudeme (vyhledávání kluboven v okolí najdete na www.skaut.cz).

21. smečka vlčat je součástí skautského střediska Vočko, které působí na Praze 6 (Petřinách, Břevnově, Střešovicích, Veleslavíně a v okolí).

Každé pondělí se scházíme v klubovně na Větrníku , která se nachází v suterénu domu přímo naproti zastávce tramvají Větrník - směr Petřiny, vchod ze dvora. Na schůzkách hrajeme všelijaké hry, učíme se nové dovednosti nebo si jdeme třeba zahrát ven fotbálek. Jednou za dva týdny jezdíme na celý den do přírody na různá zajímavá místa, minimálně dvakrát ročně venku i přespíme a celoroční činnost završujeme letním táborem na Vysočině. Protože je naše činnost svojí podstatou založená na výchovných cílech a plánování, vyžadujeme minimální účast na 70 procentech oddílových akcí.

Roční příspěvek pro oddíl je 1400 korun splatný ročně nebo pololetně. Z něho jsou hrazeny náklady na provoz, nákup vybavení a registrace Junáku. Všechny registrované děti jsou během akcí oddílu úrazově pojištěny u pojišťovny Generali.

Všechny další potřebné informace Vám sdělíme osobně, na telefonu 723 929 903 nebo emailu vlcata21@vocko.org.

Do rodiny střediska Vočko patří ještě vodní vlčata, světlušky, skauti, skautky, vodáci, Havrani v Suchdole a roveři. Vodácká vlčata a skauty můžete též kontaktovat, přijímají chlapce ve věku od 7 let.

Činnost střediska Vočko a 21. oddílu vlčat podpořilo Hlavní město Praha, Městská část Praha 6 a MŠMT ČR.


Vedení 21. smečky

Čing - Tomáš Plichta (25)Nyní úročí svoje zkušenosti z oddílu jako profesionál u dětí v mateřské škole Radotíně. Je to skejťák s duší skauta.

kvalifikace:
  • Vůdcovský kurz Gemini 2011
  • Zdravotnický kurz ČČK 2011
  • Čekatelský kurz Scoutex 2010
  • Rádcovský kurz LSP 2005
Jelen - Luboš PlichtaObnovitel střediska Vočko a dlouholetý vedoucí jeho oddílů.